Centrum Na Zdrowie (19 opinii)

Oddziały placówki

Centrum Na Zdrowie
Żołnierzy I Armii WP 4/1
81-380 Gdynia

Poniedziałek:

09:00 - 21:00

Wtorek:

09:00 - 21:00

Środa:

09:00 - 21:00

Czwartek:

09:00 - 21:00

Piątek:

09:00 - 21:00

Doświadczenie i kwalifikacje

Centrum Na Zdrowie powstało z potrzeby zadbania o zdrowie naszych pacjentów w kompleksowy, holistyczny sposób. Zebraliśmy zespół specjalistów z różnych dziedzin, zajmujących się różnymi aspektami zdrowia i dobrego samopoczucia. Dzięki współpracy i wymianie informacji udaje nam się uzyskiwać nadzwyczajne efekty w pracy z problemami naszych pacjentów. Już dziś dołącz do grona zadowolonych osób, które skutecznie pozbyły się swoich problemów ze zdrowiem.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie poprawy zdrowia fizycznego. Naszą współpracę rozpoczniemy od precyzyjnego zdiagnozowania problemu, jaki chcesz rozwiązać i ustalenia, jaki efekt chcesz osiągnąć. Temu poświęcona będzie pierwsza wizyta. Więcej na jej temat przeczytasz poniżej. Następnie w oparciu o dogodny dla ciebie harmonogram rozpoczniemy współpracę, która może obejmować konsultacje specjalistyczne, fizjoterapię i trening.

Fizjoterapeuci

Fizjoterapeuta Małgorzata Gez-Motyka - SprawdzonyFizjoterapeuta.pl
5,0
Małgorzata Gez-Motyka (1 opinia)

Magister fizjoterapii

Gdynia, Hel

Gosia sprawnie i profesjonalnie wychwyciła wady postawy będące źródłem problemów bólu kręgosłupa, skurczy mięśni i problemów oddechowych. Następnie wszystko na spokojnie wytłumaczyła, a zaproponowany masaż i ćwiczenia sprawiły, że czuję się dużo lepiej, Bardzo polecam! ... więcej

Profil zweryfikowany

Fizjoterapeuta Małgorzata Gez-Motyka - SprawdzonyFizjoterapeuta.pl
  • Terapia manualna120 PLN

Ocena pacjentów

5,0
(19 opinii)
100% pacjentów poleca tę placówkę dodaj opinię

Komentarze po wizycie

Komentarze z innych serwisów